Florystyka Bydgoszcz

Cena : 890.00 PLN

Kurs Florystyki podstawowy jest kursem przygotowującym do pracy w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych. Umożliwia zdobycie umiejętności tworzenia kompozycji kwiatowych na każdą okoliczność: ślub, pogrzeb, chrzest itp. Jest to ABC florystyki.


W kursie mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci  florystyki oraz każdy kto chce zdobyć nowe umiejętności lub rozwinąć swoje zdolności manualne. Nie wymagamy  wcześniejszego przygotowania merytorycznego  czy praktycznego.


Zajęcia odbywają się przez 6 dni w godzinach 9:00 – 17:00 w trybie weekendowym (sobota i niedziela). Zajęcia praktyczne realizowane są z wykorzystaniem żywych kwiatów.


Cena : 890 zł


Czego nauczysz się na kursie florystyki - program:


- teoria barw i kompozycji,


- florystyczne zasady kompozycyjne,


- narzędzia florysty – materiałoznawstwo i materiał roślinny,


- florystyka okolicznościowa,


- sztuka układania kwiatów w naczyniach,


- dekoracje stołów,


- florystyka ślubna,


- florystyka żałobna.


Uczestnicy otrzymują w cenie kursu: płytę CD z materiałami szkoleniowymi, kwiaty, dodatki florystyczne, narzędzia i inne materiały do zajęć praktycznych, przerwy kawowe, przygotowanie dokumentacji kursu, ubezpieczenie.


O Akademii Florystyki


Akademia Florystyki, to placówka oświatowa od wielu lat działająca na rynku szkoleń. Zatrudnia najlepszych wykładowców, mających duże doświadczenie w pracy florysty. Wysoki poziom nauczania pozwolił na zdobycie przez Akademię Florystyki Akredytacji Kuratorium Oświaty.


Aktualne terminy kursów florystyki w Bydgoszczy, możesz sprawdzić tutaj: https://www.akademiaflorystyki.pl/bydgoszcz/


ul. Wojska Polskiego 46a


85-025 Bydgoszcz


52 522 20 06


www.akademiaflorystyki.pl/kontakt/